Liczba uczestników: 6-10 osób
Czas trwania: każdy wtorek 19:00-20:30 (1,5h)
Termin: pierwsze spotkanie we wtorek, 21 maja 2024
Inwestycja: 70 zł/ spotkanie
Prowadzący:Katarzyna Burghard

Zapisy:

✏️  formularz na stronie 

📩  klinika@centrumosty.pl

☎️  +48 533 324 144

Kolejność zgłoszeń warunkuje udział w spotkaniach.

Kobiece Pogadanki- spotkania dla kobiet 45+

Nie od dziś wiemy, że kobiety podczas swojego życia pełnią wiele ról społecznych. Większość z nas przez dużą część swojego życia opiekuje się domem, dziećmi, ale również pracuje. Niekiedy to właśnie dopiero po 40 roku życia, pojawia się jakakolwiek przestrzeń na wyjścia towarzyskie, realizowanie swoich pasji czy pragnień- zadbanie o siebie. Niestety wiele z nas po intensywnych 40 latach życia często nie ma z kim spędzić tego wolnego czasu, porozmawiać o zmartwieniach czy po prostu wspólnie się pośmiać. Brak nam relacji towarzyskich, możliwości zrobienia czegoś dla siebie i po prostu odetchnięcia. Nasze ciało po 40 roku życia mówi nam „zwolnij!”, a my często nie mamy na to przestrzeni. 

Każda kobieta po 40 roku życia to kobieta z bagażem doświadczeń. Jedna z nas może być rozwódką, inna nadal aktywną mamą, jeszcze inna właśnie przechodzi okres „wyfrunięcia dzieci z gniazda”. I choć żadna z nas nie ma identycznej historii to mamy wspólne potrzeby, pragnienia, a może nawet pasje. Potrzebujemy znaleźć czas dla siebie, porozmawiać o zmieniającym się wyglądzie, bliskich relacjach czy nawet ulubionych przepisach kulinarnych. Przede wszystkim potrzebujemy być wysłuchane, zrozumiane i uzyskać wsparcie kiedy jest nam ono potrzebne. 

Czym są Kobiece Pogadanki?

Nasz projekt to niezwykłe miejsce, gdzie dojrzałe kobiety mogą spotkać się z równie wspaniałymi towarzyszkami podróży życia. Co tydzień zapraszamy Cię do naszej przytulnej przestrzeni, gdzie troski codzienności bledną w świetle naszego wspólnego uśmiechu. To więcej niż tylko spotkania – to czas na wzajemne wsparcie, budowanie nowych relacji i czerpanie radości z drobnych przyjemności życia. Pogadajmy, pośmiejmy się, delektujmy się chwilą dla siebie i twórzmy wspomnienia. W atmosferze pełnej wsparcia i zrozumienia każda z nas będzie mogła porozmawiać o rzeczach dla niej ważnych, lub po prostu pobyć w milczeniu, kiedy tego akurat będzie potrzebowała. 

Te spotkania nie są terapią grupową, są bardziej formą grupy wsparcia, w której odnajdzie się każda młoda duchem kobieta szukająca przestrzeni dla siebie w natłoku codziennych obowiązków.  

Dołącz do nas, aby odkryć magię wspólnoty, gdzie wiek jest tylko cyfrą, a serce zawsze młode!

Informacje organizacyjne:

Na miejscu zapewniamy ciepłe napoje (kawa/herbata), kubki, wodę oraz kocyki. Jeśli wolą Panie zaopatrzyć się we własny termos, napój czy kocyk oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie (napoje na sale spotkań wnosimy tylko w zamykanych butelkach/termosach). Na sale wchodzimy bez obuwia,  w skarpetkach, można zabrać obuwie na zmianę (kapcie, klapki, trampki itp.).  W Naszym Centrum oczywiście dostępna jest toaleta oraz dodatkowo ogólnodostępna kuchnia.

Spotkania organizowane są w formie grupy otwartej tzn. można dołączyć i zrezygnować ze spotkań w dowolnym momencie, jednak maksymalna liczba uczestników to 10 osób. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniach jest regularna, cotygodniowa obecność, aby nie zaburzać procesu spotkań oraz uszanować innych uczestników. O ewentualnych nieobecnościach zawsze należy poinformować prowadzącą spotkania.

Potwierdzeniem uczestnictwa w pierwszym spotkaniu jest dokonanie jednorazowej wpłaty w wysokości 70 zł na rachunek bankowy przed pierwszym spotkaniem. Kolejne spotkania będą płatne w formie abonamentu miesięcznego, z góry za cały miesiąc (liczba spotkań w miesiącu x 70 zł).