Udział w warsztacie możliwy jest tylko w parze.

Liczba uczestników: 4-7 par
Czas trwania: sobota-niedziela (łącznie 12h)
Termin: nowy termin już wkrótce
Inwestycja: 780 zł /para – w cenie wliczona kawa/herbata podczas warsztatu.
Prowadzący: Agnieszka Gurzyńska

Zapisy:

✏️  formularz na stronie 

📩  klinika@centrumosty.pl

☎️  +48 533 324 144

Kolejność wpłat warunkuje udział w warsztacie.

JA-TY. MY. – Dlaczego uruchomiliśmy warsztat dla par?

Żaden związek nie jest idealny. Budowanie relacji, która jest źródłem satysfakcji, wsparcia i rozwoju dla obu stron, jest sporym wyzwaniem, której większości nikt nie nauczył. Uczymy się sami, często na bolesnych błędach. Niestety pod wpływem natłoku codziennych obowiązków, problemów w pracy czy wyzwań związanych z posiadanymi dziećmi, dbanie o związek trafia na dalszy plan. Do naszego Centrum zgłasza się wiele par, których problemy w dużej mierze wynikają z braku umiejętności skutecznej komunikacji. Już podczas pierwszych sesji terapeutycznych okazuje się, że występujące problemy wynikają z emocjonalnego oddalenia partnerów od siebie, niezaspokojonych potrzeb, wzajemnych oskarżeń lub wyniesionych z domu rodzinnego przekonań i doświadczeń. Stąd narodziła się idea, aby przenieść doświadczenie zebrane podczas wielu lat prowadzenia terapii na dwudniowe warsztaty.

Bazą warsztatów jest praca w poniższych blokach tematycznych:

Postrzeganie

Uczucia

Potrzeba

Prośba

Jakie korzyści płyną z udziału w warsztacie?

Warsztat dla par dostarczy uczestnikom skutecznych narzędzi, dzięki którym będą mogli pielęgnować lub odbudować: bliskość, przyjaźń czy zaufanie. Jeśli związek aktualnie przechodzi kryzys, warsztat może pomóc go zrozumieć i wyznaczyć drogę do uzdrowienia relacji. Pary, które po warsztacie będą chciały rozpocząć proces terapeutyczny otrzymają dodatkowo informację zwrotną, które obszary w szczególności wymagają zaopiekowania. Dodatkowo zyskacie:

  • poznanie i zrozumienie samych siebie, swojego partnera / partnerki oraz naturę trudności, z którymi się zmagacie
  • zbliżenie się do siebie – wzmocnienie więzi emocjonalnej i seksualnej
  • zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w aktualnej relacji
  • zwiększenie wzajemnej otwartości i dostępności emocjonalnej
  • odnowienie zaangażowania w relację
  • nauka rozpoznawania i komunikowania wzajemnych potrzeb

Informacje organizacyjne:

Na miejscu zapewniamy ciepłe napoje (kawa/herbata), kubki, wodę oraz kocyki. Jeśli wolą Państwo zaopatrzyć się we własny termos, napój czy kocyk oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę (kapcie, klapki, trampki itp.) oraz swobodny, niekrępujący ruchów ubiór, komfortowy dla Was. Dodatkowo prosimy o zaopatrzenie się w coś do przekąszenia lub spożycie wartościowego śniadania. W trakcie warsztatu będzie przerwa na toaletę, odetchnięcie i ewentualne przekąszenie czegoś.