„Nie jestem początkująca, ba, nawet mogłabym siebie nazwać weteranką psychoterapii. Wydawać by się mogło, że nie ma już dla mnie ratunku, że już nic nie da się zrobić… jakże się myliłam!

Piszę te słowa z wielką satysfakcją. Bo w końcu mogę być szczera sama ze sobą, nie muszę już niczego udawać. Wreszcie mogę wziąć odpowiedzialność za własne myśli, słowa i czyny. Całym sercem i umysłem. Być tu i teraz, nie grzęznąć bez końca w przeszłości. Mierzyć się z tym co niesie życie, będąc sobą, akceptując to jaka jestem. Od siebie nie da się uciec, ale otrzymując odpowiednie narzędzia, można w znacznym stopniu podnieść komfort swojego życia. Ja takie narzędzia dostałam. Spotkałam Panią Agnieszkę Gurzyńską, z którą razem, krok po kroku przechodziłam przez własny proces terapii indywidualnej. Ogromna wiedza, doświadczenie, konsekwencja, działanie – to były moje pierwsze wrażenia i  spostrzeżenia o Pani Agnieszce i sposobie jej pracy. Pojawiło się poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo mi brakowało, stopniowe oswajanie lęku, praca nad własnymi, często nieprzyjemnymi emocjami. Indywidualne podejście, niesamowita sprawność i interdyscyplinarność P. Agnieszki, pozwoliły mi zrozumieć, że mam wpływ na rzeczywistość w której żyje, że mam w sobie moc sprawczą, że tak naprawdę jestem kreatorem własnego życia, a nie jego niemym uczestnikiem. Zaczęłam sobie ufać i w siebie wierzyć. Psychoterapia to wielowątkowy proces, przepełniony radościami i smutkami, zupełnie jak życie. A ja chcę żyć, teraz wiem że mogę.

Pani Agnieszka sprawiła, że zaczęłam myśleć, czuć i działać, co zaowocowało pozytywnymi zmianami w moim życiu.

Pani Agnieszko – DZIĘKUJĘ ❤️”

„Przez lata szukałem pomocy u różnych specjalistów, terapeutów, lekarzy aż w końcu trafiłem pod opiekę Pani Agnieszki. Po roku uczęszczania na zajęcia indywidualne oraz grupowe, dostrzegam znaczące zmiany jakościowe w moim życiu oraz jestem w nieporównywalnie innym miejscu, jeśli chodzi o zrozumienie siebie.”

,,Jestem świeżo po odbytej terapii, która bardzo mi pomogła. Pani Agnieszka szybko prawidłowo zdiagnozowała źródło mojego problemu i pokazała narzędzia, dzięki którym mogłem sobie z nim poradzić. Teraz jestem szczęśliwszym człowiekiem i z optymizmem patrzę w przyszłość. Dziękuję!”

,,Na terapię indywidualną uczęszczałam ponad rok. Pani Agnieszka dała mi nowe życie i nadzieję na przyszłość. Polecam również terapię grupową.”

„Profesjonalizm, zaangażowanie i empatia Pani Agnieszki sprawiła, że czułam się bardzo dobrze zaopiekowana przez ostatni rok. Serdecznie dziękuje za wsparcie, za uśmiech, za szczerość, a nawet za Pani słynne bycie bezlitosną. 🙂 Pani Agnieszka pomogła mi lepiej zrozumieć siebie oraz znaleźć nowe rozwiązania na sytuacje, które wcześniej wydawały się takimi bez wyjścia. Bardzo polecam!”

„Z całego serca polecam Panią Agnieszkę. Na swojej terapeutycznej drodze trafiłam na wielu „specjalistów”, którzy nie chcieli lub nie potrafili mi pomóc. Pani Agnieszka już na pierwszym spotkaniu trafnie postawiła diagnozę i przedstawiła plan dalszej terapii.”

„Polecam Panią Agnieszkę. Jest świetnym specjalistą, a do tego dobrym i serdecznym człowiekiem. Nie da się opisać w słowach, wszystkiego co dla mnie zrobiła. Najlepsza specjalistka od bordera. Wszystkim polecam terapie indywidualną oraz grupy terapeutyczne prowadzone przez Panią Agnieszkę.”

„Miałam różne doświadczenia z psychologami, terapeutami i psychiatrami.
Lanie wody i tworzenie wizji znam na pamięć, nic nowego. U Pani Agnieszki tego nie ma. Konkrety i ciężka praca, która daje efekty. Na tym polega różnica. Nie potrzebne mi było głaskanie i utożsamianie się terapeutów ze mną ale zimny prysznic i zwrócenie mojej uwagi na siebie i życie, na które ja mam wpływ i decyzje. Potrzebowałam pomocy a nie wsparcia w złym funkcjonowaniu a to może , na pierwszy rzut oka, szokować. Otworzyłam oczy, zobaczyłam rzeczywistość i zrobiłam z nią co trzeba.
Serdecznie polecam tym, którzy naprawdę chcą sobie pomóc ale nie tym, którzy liczą, że ktoś to zrobi za nich.”

„Z panią Agnieszką pracujemy już sporo czasu w zakresie leczenia osobowości z pogranicza. Wyznaczamy cele terapii i systematycznie dążymy do nich podczas spotkań i zadanych ćwiczeń do domu. Jako psycholog uczy również korzystać z narzędzi, które zdecydowanie poprawiają jakość życia osobom zaburzonym. To, co ją wyróżnia, to wyjątkowo trafne spostrzeżenia, co zdecydowanie pomaga w terapii. Czuć lata doświadczenia jako terapeutka.”
„Po opiniach widać, że Pani Agnieszka jest herszt babą która nie owija w bawełnę. Jeśli ktoś szuka terapeuty, który wyciągnie z dołka czasem nie przebierając w słowach to trafił w dziesiątkę. Mnie z depresji wyciągnęła prawie bez wspomagania lekami w około rok a teraz pracuje dalej na grupie bez której na razie nie wyobrażam sobie życia.
Jeśli ktoś szuka kogoś kto pogłaszcze go po główce i będzie utwierdzał w tym, jaki to on jest biedny to faktycznie lepiej poszukać kogoś innego.”
 
„Gorąco polecam Panią Agnieszkę Gurzyńską! Korzystałam z terapii indywidualnej przez nią prowadzonej przez kilka miesięcy, nadal korzystam też jeszcze z terapii grupowej. Długo wahałam się, czy udać się na terapię, byłam pewna obaw, czułam się zagubiona, nie wierzyłam że coś może mi pomóc, myślałam że poradzę sobie sama i nie potrzebuję terapeuty, wydawało mi się że terapia to fanaberia. Dziś ogromnie cieszę się, że zrobiłam ten krok i umówiłam się na pierwsze spotkanie. Pani Agnieszka bardzo pomogła mi odzyskać równowagę, poznać siebie samą, zidentyfikować moje problemy i stawić im czoła. Terapia u Pani Agnieszki to nie tylko możliwość porozmawiania o swoich problemach, to coś znacznie więcej. Pani Agnieszka uzbroiła mnie w potężną dawkę wiedzy i umiejętności dzięki którym mogę już teraz sama radzić sobie z wyzwaniami codzienności i moim emocjami. Terapia to ogrom pracy własnej, czasem trudnej, ale na pewno się opłaca! Pod okiem Pani Agnieszki odzyskałam spokój i radość, czuję się dobrze ze sobą 🙂 Bardzo dziękuję!Jeśli ktoś szuka kogoś kto pogłaszcze go po główce i będzie utwierdzał w tym, jaki to on jest biedny to faktycznie lepiej poszukać kogoś innego.”
 

„W czasach gdy człowiek człowiekowi wilkiem … Pani Agnieszka potrafi podać pomocną dłoń i pomóc zrozumieć samego siebie. To trudne tym bardziej jeśli na człowieka na raz spada bardzo wiele problemów i bardzo wiele trudnych decyzji. Mnie osobiście pozwoliła zrozumieć samego siebie i odnaleźć się w arcytrudnej życiowej sytuacji. Oczywiście nie zabrała mi steru ale podała mi cenne wskazówki nawigacyjne dzięki którym żyje się łatwiej bo rozumie się więcej a przede wszystkim rozumie się to co czują inni dając często sprzeczne z ich treścią komunikaty. Polecam naprawdę wszystkim w potrzebie.”